Mecze sparingowe | |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Jarosław | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Puchar Wójta 05.07.2015r godz 15.00
Błyskawica Rozbórz - Promyk Urzejowice 0-2
Start Mirocin - Promyk Urzejowice 0-5
19.07.2015r. Grzęska godz. 15.00
1 półfinał Promyk- Piast Nowosielce 0-0 karne 3-1
2 półfinał 16.15
Błękitni Grzęska - Wisłok Świętoniowa 3-0
Finał 18.00
Promyk Urzejowice- Błękitni Grzęska 0-0 karne 5-3
24.07.2015r. 18.00
Promyk- KS ISKRA Jawornik Polski 2-1
25.07.2015r. 17.00
Promyk- Dynovia Dynów
8-4(2-4)
Promyk- Alabaster Łopuszka Wielka
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
1. | ZORZA Zarzecze | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
2. | MKS Kańczuga | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
3. | Promyk Urzejowice(b) | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
4. | POGOŃ-SOKÓŁ Lubaczów | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
5. | Granica Stubno | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6. | Sanoczanka Święte | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
7. | Płomień Morawsko | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
8. | MKS Radymno | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - |
9. | Błękitni Grzęska | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - |
10. | Huragan Gniewczyna | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - |
11. | Santos Piwoda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - |
12. | Start Pruchnik | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - |
13. | Motor Grochowce | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - |
14. | Czarni Oleszyce(b) | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - |
15. | Fenix Leszno(b) | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - |
16. | Makovia Makowisko(b) | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX |
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||
|
Przychodzą:
Michał Trzyna( MKS Kańczuga)
Oleksyi Fedorjuk(???)
dzisiaj: 11, wczoraj: 22
ogółem: 534 803
statystyki szczegółowe